Bez Was nie dalibyśmy rady!

Dzisiejszy wpis będzie nieco inny, niż wszystkie poprzednie. Tym razem chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim. To właśnie dzięki Wam i Waszemu zaufaniu możemy teraz świętować 3-lecie istnienia naszej firmy. Tak, w maju Agencja Kreatywna KB Project kończy 3 lata. Jest to dla nas moment przełomowy i swoistego rodzaju dowód na to, że to, co robimy po prostu się sprawdza. Widać to najlepiej w przygotowanych przez nas projektach, oddanych realizacjach i, oczywiście, zadowoleniu Klientów.

Trzy lata może wydawać się stosunkowo niedługim okresem. Pamiętajmy jednak, że w tym czasie trafiliśmy na wyjątkowo trudny okres naznaczony pandemią koronawirusa. Świat niemalże stanął wtedy na głowie, a wiele branż musiało zdefiniować swoją działalność na nowo. Niektórym mieliśmy okazję pomóc, czy to w przygotowaniu oprawy graficznej, strony lub sklepu internetowego, czy też w sesjach fotograficznych. Choć czasy były trudne, to przetrwaliśmy to wszystko razem. Wpadliśmy od razu na głęboką wodę i chyba nie będzie nadużyciem, jeżeli powiem, że dzięki temu doskonale nauczyliśmy się pływać.

Wasze zlecenia często bywały dla nas prawdziwymi wyzwaniami. To super! Nic tak nie motywuje do działania, ciągłej nauki i dalszego rozwoju, niż właśnie wyzwania zawodowe. Nieskromnie stwierdzę, że podołaliśmy im naprawdę dobrze.

W swoich działaniach nie ograniczaliśmy się tylko do naszego rodzinnego, gołdapskiego rynku. Działaliśmy globalnie. Mieliśmy Klientów z całej Polski, ale również z Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Belgi czy Danii.

Co tu kryć, bez Was to wszystko by się nie udało. To jest właśnie ten moment, w którym chcemy Wam serdecznie podziękować za obdarzenie nas zaufaniem. Za wiarę w to, że zrealizujemy Wasz projekt zgodnie z oczekiwaniami. Bez Was, nasi drodzy Klienci, nie dalibyśmy rady. Dziękujemy, że jesteście!