Bez Was nie dalibyśmy rady!

Bez Was nie dalibyśmy rady! Dzisiejszy wpis będzie nieco inny, niż wszystkie poprzednie. Tym razem chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim. To właśnie dzięki Wam i Waszemu zaufaniu możemy teraz świętować 3-lecie istnienia naszej firmy. Tak, w maju Agencja Kreatywna KB Project kończy 3 lata. Jest to dla nas moment przełomowy i swoistego rodzaju dowód na to, że to, co robimy po prostu się sprawdza. Widać to najlepiej w przygotowanych przez nas projektach, oddanych realizacjach i, oczywiście, zadowoleniu Klientów.

Trzy lata może wydawać się stosunkowo niedługim okresem. Pamiętajmy jednak, że w tym czasie trafiliśmy na wyjątkowo trudny okres naznaczony pandemią koronawirusa. Świat niemalże stanął wtedy na głowie, a wiele branż musiało zdefiniować swoją działalność na nowo. Niektórym mieliśmy okazję pomóc, czy to w przygotowaniu oprawy graficznej, strony lub sklepu internetowego, czy też w sesjach fotograficznych. Choć czasy były trudne, to przetrwaliśmy to wszystko razem. Wpadliśmy od razu na głęboką wodę i chyba nie będzie nadużyciem, jeżeli powiem, że dzięki temu doskonale nauczyliśmy się pływać.

Nie dalibyśmy rady, ale nasz rozwój i pasja prowadziła nas do przodu

Wasze zlecenia często bywały dla nas prawdziwymi wyzwaniami. To super! Nic tak nie motywuje do działania, ciągłej nauki i dalszego rozwoju, niż właśnie wyzwania zawodowe. Nieskromnie stwierdzę, że podołaliśmy im naprawdę dobrze.

W swoich działaniach nie ograniczaliśmy się tylko do naszego rodzinnego, gołdapskiego rynku. Działaliśmy globalnie. Mieliśmy Klientów z całej Polski, ale również z Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Belgi czy Danii.

Co tu kryć, bez Was to wszystko by się nie udało. To jest właśnie ten moment, w którym chcemy Wam serdecznie podziękować za obdarzenie nas zaufaniem. Za wiarę w to, że zrealizujemy Wasz projekt zgodnie z oczekiwaniami. Bez Was, nasi drodzy Klienci, nie dalibyśmy rady. Dziękujemy, że jesteście!