KB Project robi marketing dla turystyki!

Pasja, zrozumienie i indywidualne podejście to coś, na co w naszej agencji kreatywnej mogą liczyć wszyscy przedstawiciele branży turystycznej. KB Project to agencja marketingowa z sercem na Mazurach. Tym razem chcemy przedstawić wyjątkową ofertę skierowaną do sektora turystycznego. To ważne wsparcie na przykład dla hoteli i restauracji. Nasza agencja powstała z pasji do kreatywności, ale także z wiedzą dotyczącą specyfiki hotelarstwa. Założyciel KB Project ma na swoim koncie przygodę z hotelarstwem, więc doskonale wie, z czym wiąże się ta branża.

Marketing dla hoteli i restauracji

Agencja kreatywna KB Project prężnie działa na terenie całej Polski, jednak jej początki sięgają Gołdapi, dzięki czemu doskonale rozumiemy piękno i wyjątkowość tego regionu, a także trudności, z jakimi borykają się hotele i restauracje na co dzień. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu rozwiązań, które pomogą przedsiębiorstwom w sektorze turystycznym w osiągnięciu lepszej widoczności online, zwiększeniu rezerwacji oraz przyciągnięciu nowych klientów.

Przez stosowanie najnowszych trendów i technik w marketingu internetowym, oferujemy spersonalizowane strategie, dopasowane do konkretnych potrzeb każdego hotelu i restauracji. Mamy szerokie doświadczenie w branży i zajmujemy się kompletną obsługą przedsiębiorstw.

Rabat dla branży turystycznej

Przygotowaliśmy wyjątkową propozycję wparcia dla branży turystycznej. W ramach naszej nowej inicjatywy KB Project dla turystyki, oferujemy 25% rabatu na usługi naszej agencji dla hoteli, restauracji, hosteli oraz wypożyczalni sprzętu sportowego i innych podmiotów.

Nasza oferta to nie tylko rabat, to nasze wyrażenie szacunku i wsparcia dla branży, z którą ściśle współpracujemy.

Jeśli jesteście zainteresowani naszym wsparciem, nie wahajcie się skontaktować z nami. Razem możemy rozwijać Waszą markę, zwiększać zasięg i zapewnić, że Wasze obiekty będą docenione i zauważone na rynku turystycznym.