FAQs

Frequently Asked Questions


Wszystkie nasze projekty tworzymy na WordPressie. To najpopularniejszy i najbardziej rozwinięty na świecie system do zarządzania treścią stron internetowych. Posiada panel administracyjny, dzięki któremu możesz wprowadzać zmiany na stronie www, bez umiejętności programowania.

Składa się na kilka elementów graficznych : broszury, plakaty, reklamy na witrynach sklepowych, ulotki, wizytówki, banery, billboardy, itp. Możesz zamówić całą identyfikację lub pojedynczy projekt. billboardy, itp. Możesz zamówić całą identyfikację lub pojedynczy projekt.

SSL, czyli Secure Socket Layer to protokół sieciowy do szyfrowania danych w Internecie. Gwarantuje poufność wszystkich informacji przesyłanych między serwerem a przeglądarką. Jeśli nie masz zainstalowanego certyfikatu SSL, Twoja strona www może być oznaczona w przeglądarce jako niebezpieczna. Dodatkowo taka strona będzie też niżej pozycjonowana w wyszukiwarkach.

Zaprojektujemy oraz wyprodukujemy różnego typu gadżety reklamowe. Kubki długopisy, koszulki, czapki i wiele innych. Dużo firm nie zwraca uwagi na to, jak pomocne są gadżety w kreowaniu marki. Rozdając je naszym klientom pozostają u nich w domu lub są wykorzystywane w życiu codziennym.

Domena to taki  Twój unikalny pesel w przypadku  strony internetowy,  jest niezbędny do stworzenia Twojej witryny  www, np. kb-project.pl

Producent produkujący własne towary chce aby wywarł na odbiorcy – kliencie zaskoczenie. Dobranie odpowiednich kolorów i stylu pozwala na stworzenie profesjonalnej otoczki, która zapewni pierwsze dobre wrażenie na naszym kliencie. Opakowanie także kreuje naszą markę.