strona głowna

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jesteśmy Gołdapsko-Białystocka Agencja Reklamową wyspecjalizowaną w projektowaniu graficznym, budowaniu stron internetowych i marketingu i komunikowaniu marek. Od wielu lat dzięki dużej rozpiętości usług z powodzeniem realizujemy cele wizerunkowe i biznesowe klientów z różnych branż .

Jesteśmy firmą typu full serwis. Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi związanej z promocją firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu materiałów reklamowych takich jak: logo, branding, opakowania, katalogi, broszury itp. Dzięki kontraktom z największymi drukarniami w Polsce, gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość wydruków. Aby zapewnić najwyższy poziom usług naszym klientom stworzyliśmy kolejną markę KB Fotografia.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column][vc_column_text]W praktyce, większość realizowanych przez naszych specjalistów zajmuje ok. 2-3 tygodni natomiast zdarza się, że przy sprawnej komunikacji z Państwem udaje nam się oddać gotowe logo po kilku dniach, uwzględniając poprawki.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dla klientów z całej Polski  i zagranicy jesteśmy dostępni telefonicznie i e-mailowo. W przypadku przedsiębiorców działających w okolicy naszego działania jesteśmy wstanie zorganizować spotkanie w dogodnym terminie dla obu stron. Przygotowujemy ofertę, którą dostarczamy w formie wiadomości email  na podany przez Państwa adres.