Referencje

14 / 100

Klient: Fundacja Kawiarni Najchętniej

 • Rok: 2022
 • W ramach współpracy wykonaliśmy:
 • - Uruchomienie sklepu internetowego
 • - Szkolenie z obsługi 

Z pełnym przekonaniem i wdzięcznością polecamy współpracę z Agencją Reklamową KB Project. Pomoc, jaką nasza Fundacja otrzymała od Pana Karola Bondaruka, była bezcenna w procesie tworzenia i konfiguracji sklepu internetowego. Uruchamianie działalności gospodarczej to intensywny moment i spore wyzwanie dla organizacji pozarządowych. Tym bardziej doceniamy znakomitą współpracę, opartą na żywym kontakcie i terminach realizowanych z zakładką w stosunku do zawartej umowy. Życząc Agencji KB Project powodzenia w ciągłym rozwoju mamy szczerą nadzieję, że okazja do kontynuowania współpracy pojawi się w niedalekiej przyszłości.

Klient: Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej

 • Rok: 2021
 • W ramach współpracy wykonaliśmy:
 • - Projekt i wdrążenie strony internetowej
 • - Szkolenie z obsługi

„Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej” z pełnym przekonaniem poleca usługi i daję opinie firm dla Agencji Kreatywnej KB Project

Agencja prowadzi dla naszej fundacji działania koordynujące wdrożenie nowej strony oraz pozyskiwanie zapytań ofertowych z rynku. Agencja odpowiada również za nasze materiały graficzne, kampanie reklamowe, komunikacje na portalach społecznościowych i działania wizerunkowe PR, ale przede wszystkim za ogólną strategię marketingową naszej placówki.

Agencja Kreatywna KB Project przeprowadziła dla Fundacji szereg projektów marketingowych. Indywidualne podejście agencji KB Project do naszej marki oraz potrzeb sprawia, że nie wyobrażamy sobie prowadzenia działań marketingowych bez ich wsparcia i profesjonalnej opinie firm. Niezwykle cenimy sobie model współpracy, dzięki któremu dokładnie wiemy jakie projekty zostaną zrealizowane oraz możemy dowolnie modyfikować zakres usług w zależności od naszych potrzeb. Zawsze możemy liczyć na rzetelną opinie firm i wsparcie marketingowe od samego właściciela agencji Karola Bondaruka.

Rekomendujemy Agencję KB Project, firmom, które poszukują profesjonalnego i strategicznego wsparcia działań marketingowych firmy zarówno w obszarze planowania jak i realizacji szeroko pojętych usług kreatywnych .”

Klient: Baltic Apartments Sp. z o.o.

 • Rok: 2021
 • W ramach współpracy wykonaliśmy:
 • - Projekt identyfikacji wizualnej firmy
 • - Kampania reklamowa 

Nasza firma Baltic Apartments Sp. z o.o. z przyjemnością rekomenduje wykonanie usług graficznych oraz marketingowych agencji reklamowej KB Project. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą KB Project, ponieważ przedstawiła nam jasne zasady współpracy i ofertę dopasowaną do potrzeb. Zlecone umową zadania zostały wykonane bez zarzutów oraz w wyznaczonym terminie. Firma dała się poznać, jako rzetelny i profesjonalny wykonawca usług marketingowych i graficznych oraz partner, który dokonał wszelkich starań, by sprostować naszym wymaganiom.

„Mam przyjemność potwierdzić, że Agencja Kreatywna KB Project reprezentowana przez Pana Karola Bondaruka wykonuje na nasze zlecenie szereg działań marketingowych począwszy od prowadzenia i administracji naszej strony internetowej oraz projektowanie graficznego Bardzo wysoko cenimy sobie zaangażowanie Agencji, ich profesjonalizm, solidność oraz dobrą organizację prac, które są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. należy również podkreślić kreatywne podejście do podejmowanych działań i dążenie do spełnienia oczekiwań klienta.

Z pełnym zaufaniem polecamy Agencje kreatywna KB Project jako wiarygodnego, solidnego i wysoce profesjonalnego partnera będącego w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zadania.”

Reviews