fbpx

Projekty graficzne

Key Visual jako element identyfikacji marki jest świetnym sposobem na wyróżnienie się. Doskonale przygotowany Key Visual nie pozwoli Ci zginąć w tłumie, a tłok jest coraz większy. Współczesny rynek biznesowy to twór bardzo wymagający. Główny paradoks polega na tym, że z jednej strony nikt nie jest absolutnie anonimowy, a z drugiej bardzo łatwo zniknąć pozostając niedostrzeżonym. Jeśli chcesz zaistnieć, musisz dać się zapamiętać. Jak to zrobić, skoro konkurencja jest tak ogromna? My wiemy.

Zadzwoń

+48 690 146 659

KB Project to dynamicznie rozwijającą się firmą z perspektywami dalszego działania . Posiadamy przeszło kilku letnie komercyjne doświadczenie w branży reklamowej. Oferujemy działania w zakresie Fotografii i filmowaniu, Marketingu, Grafiki komputerowej, social mediów oraz budowanie stron i sklepów internetowych. A także ciągle poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności przez kursy i certyfikację projektowanie logo//Agencja Reklamowa Ełk

Gdzie możesz wykorzystać spójne projekty graficzne?

Jeśli projekt jest dobry, to właściwie wszędzie. Profesjonalnie zaprojektowane projekty graficzne jest na tyle elastyczny, że możesz go umieścić na wszystkim, co będzie identyfikowało firmę, projekt czy produkt. Twój znak rozpoznawczy może i powinien pojawić się w logo, na wizytówce, w Twoich social mediach, na stronie internetowej, w stopce wiadomości e-mail, na opakowaniu produktu czy wreszcie na samym produkcie.


Jakie elementy identyfikacji tworzymy?

Nasze projekty mają długotrwały charakter…

01


Identyfikacja wizualna

Składa się na kilka elementów graficznych : broszury, plakaty, reklamy na witrynach sklepowych, ulotki, wizytówki, banery, billboardy, itp. Możesz zamówić całą identyfikację lub pojedynczy projekt. billboardy, itp. Możesz zamówić całą identyfikację lub pojedynczy projekt.

02


Gadżety reklamowe

Zaprojektujemy oraz wyprodukujemy różnego typu gadżety reklamowe. Kubki długopisy, koszulki, czapki i wiele innych. Dużo firm nie zwraca uwagi na to, jak pomocne są gadżety w kreowaniu marki. Rozdając je naszym klientom pozostają u nich w domu lub są wykorzystywane w życiu codziennym.

03


Opakowania

Producent produkujący własne towary chce aby wywarł na odbiorcy – kliencie zaskoczenie. Dobranie odpowiednich kolorów i stylu pozwala na stworzenie profesjonalnej otoczki, która zapewni pierwsze dobre wrażenie na naszym kliencie. Opakowanie także kreuje naszą markę.

Przykładowe realizację


Jak pracujemy?

Przed podjęciem odpowiednich kroków analizujemy.
Nasz zespół tworzy dla Państwa unikalne projekty graficzne.
Najlepszym potwierdzeniem doświadczenia i umiejętności jest nasze  portfolio, referencje.
Swoją pracę opieramy na transparentnych działaniach i partnerskich relacjach.

Zobacz wpisy na blogu

o Gołdapi

o Gołdapi

Niekonwencjonalny marketing promocyjny miasto Gołdap, który został zrealizowany spontanicznie przez...