fbpx
opinie firm pozytywnie zadowolonych naszymi realziacjami

„Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej” z pełnym przekonaniem poleca usługi i daję opinie firm dla Agencji Kreatywnej KB Project

Agencja prowadzi dla naszej fundacji działania koordynujące wdrożenie nowej strony oraz pozyskiwanie zapytań ofertowych z rynku. Agencja odpowiada również za nasze materiały graficzne, kampanie reklamowe, komunikacje na portalach społecznościowych i działania wizerunkowe PR, ale przede wszystkim za ogólną strategię marketingową naszej placówki.

Agencja Kreatywna KB Project przeprowadziła dla Fundacji szereg projektów marketingowych. Indywidualne podejście agencji KB Project do naszej marki oraz potrzeb sprawia, że nie wyobrażamy sobie prowadzenia działań marketingowych bez ich wsparcia i profesjonalnej  opinie firm.

Niezwykle cenimy sobie model współpracy, dzięki któremu dokładnie wiemy jakie projekty zostaną zrealizowane oraz możemy dowolnie modyfikować zakres usług w zależności od naszych potrzeb. Zawsze możemy liczyć na rzetelną opinie firm i wsparcie marketingowe  od samego  właściciela agencji Karola Bondaruka

Rekomendujemy Agencję KB Project, firmom, które poszukują profesjonalnego i strategicznego wsparcia działań marketingowych firmy zarówno w obszarze planowania jak i realizacji szeroko pojętych usług kreatywnych .”

Przejdz do strony klienta

Strona główna

mazurski deweloper opinie firm

„Mam przyjemność potwierdzić, że Agencja Kreatywna KB Project reprezentowana przez Pana Karola Bondaruka wykonuje na nasze zlecenie szereg działań marketingowych począwszy od prowadzenia i administracji naszej strony internetowej oraz  projektowanie graficznego

Bardzo wysoko cenimy sobie zaangażowanie  Agencji, ich profesjonalizm, solidność oraz dobrą organizację prac, które są niezbędnym elementem doskonałej i owocnej współpracy. należy również podkreślić kreatywne podejście do podejmowanych działań i dążenie do spełnienia oczekiwań klienta.

Z pełnym zaufaniem polecamy Agencje kreatywna KB Project jako wiarygodnego, solidnego i wysoce profesjonalnego partnera będącego w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zadania.”

Przejdz do strony klienta

MH4A3483

Paulina Oleśkiewicz – Coaching & Business

Polecam usługi Karola, mimo młodego wieku współpraca z nim to przyjemność. Rzetelność, profesjonalizm, dyscyplina i obowiązkowość jak również terminowość (co w obecnych czasach jest rzadkością) to podstawowe cechy pracy Karola. Jego praca to również jego pasja i to widać w każdym jego działaniu. Takich ludzi należy wspierać i promować. Jestem pełna podziwu, gratuluje a Państwu polecam.

Przejdz do strony klienta