O marce

Agencja Kreatywna KB Project prężnie działa na rynku krajowym od wielu lat. Ciągły rozwój marki pozwolił nam zbudować profesjonale działy, które gwarantują naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość i nieszablonowe podejście do wszystkich realizowanych projektów. Kreatywność to nasze drugie imię, czego najlepszym potwierdzeniem są nasze prace. Inwestujemy przede wszystkim w ludzi, których łączy nietuzinkowe podejście wykonywanych zadań.

Nie spoczywamy na laurach! Ciągle poszerzamy swoją wiedzę i doskonalimy umiejętności. Systematycznie uczestniczymy w kursach, które podnoszą nasze kwalifikację. Zdobywamy również kolejne certyfikaty.

Ponad 400 małych i średnich
przedsiębiorców już korzysta z naszych usług

o marce- Karol Bondaruk
Agencja reklamowa Ełk., Agencja reklamowa Suwałki, Agencja reklamowa Białystok

Gwarantujemy nieszablonowe
podejście do realizowanych projektów

Pod swoimi skrzydłami mamy projekty z całej Polski. Jesteśmy mobilni, możemy zaopiekować się kampanią z każdego zakątka kraju. Oferujemy działania w zakresie fotografii i filmowania, marketingu, grafiki komputerowej, prowadzenie social mediów oraz budowania stron i sklepów internetowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę z poziomu wszystkich działów lub wybranej usługi. Czego potrzebujesz? Doradzimy, podpowiemy i razem wybierzemy dostosowaną do Ciebie i Twoich potrzeb formę współpracy.

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie działanie jakiejkolwiek firmy bez zadbania o odpowiedni marketing. Chętnie Ci w tym pomożemy! Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów z przyjemnością zadba o promocję Twojego przedsiębiorstwa. Zajmiemy się sprzedażą, wizerunkiem oraz komunikacją z klientami. Wszystko zależy od tego, w jakiej branży działasz i jakie cele chcesz osiągnąć.

W zakres naszych usług wchodzi wsparcie sprzedaży, reklamy, promocja produktów, dbałość o wizerunek marki, kreowanie potrzeb oraz dążenie do satysfakcji klienta. Prowadzimy marketing tradycyjny, czyli tak zwane działania offline. Polega to na produkcji banerów, billboardów, ulotek, broszurek czy reklam prasowych. Z przyjemnością podejmiemy się także reklam w telewizji czy radiu. Zdecydowanie popularniejszy obecnie jest marketing internetowy polegający na promowaniu usług i produktów w sieci. Zadbamy tutaj o każdy detal a nasze realizacje przeprowadzane są zgodnie z zasadami SEO. Podejmujemy się także copywritingu, conting writingu i content marketingu. Zaintrygowany? Napisz do nas.

Wysoka jakość oferowanych usług to niezwykle ważna rzecz, nie możemy jednak zapominać o sposobie, w jaki to zaprezentujemy. Warto zadbać o detale, które przyciągną wzrok klienta i zatrzymają go u nas na dłużej. Zadbamy o wizualną stronę Twojej firmy w każdym, nawet najmniejszym aspekcie, począwszy od wizytówek, ulotek i logo, poprzez profile w social mediach, na banerach i billboardach kończąc. Jesteśmy kreatywni i otwarci na sugestie. Potrafimy słuchać i wprowadzać uwagi klientów w życie. Mamy nieszablonowe podejście do pracy, co zagwarantuje Ci stworzenie wyjątkowego i niepowtarzalnego wizerunku. Chwytliwe i ciekawe logo zainteresuje klientów, zapadnie im w pamięć i będzie się dobrze kojarzyć. Nie musisz się martwić o jego stworzenie, chętnie Cię w tym wyręczymy.

Ważnym elementem w przedsiębiorstwie jest także odpowiednie oprogramowanie. Umożliwia to na przykład przeprowadzenie kampanii e-mailowych, stworzenie aplikacji oraz programów, które umożliwiają wykonywanie różnych zadań w systemie komputerowym.

Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie stronę internetową czy sklep online. Strona internetowa to jeden z najtańszych a jednocześnie najbardziej efektywnym sposobem dotarcia ze swoją ofertą do niezliczonej liczby potencjalnych klientów. Kluczowe jest stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy.

W przypadku sklepu internetowego pomożemy Ci wykreować miejsce, do którego klienci z przyjemnością będą powracali po kolejne zakupy. Wygląd, zawartość, aktualność i funkcjonalność zarówno strony internetowej jak i sklepu, świadczą o Twoim podejściu do biznesu. Często to właśnie strona jest pierwszym miejscem, w którym klient spotyka się z Twoją firmą. Jeżeli zadbasz o spójny wygląd i funkcjonalność tego miejsca, to wywołasz pozytywne odczucia i odbiorców. Pamiętaj, że pierwsze dobre wrażenie robi się tylko raz. 😉

Zadbamy o stworzenie i obsługę programu odpowiedzialnego za aplikacje, które ułatwią działanie Twojej firmy.

Czy już wspominaliśmy, że kreatywność to nasze drugie imię? Najlepiej widać to w wykonywanych przez nas zdjęciach i filmach. Mamy wiele pomysłów, nieszablonowe podejście do tematu i ciągle otwartą głowę. Chętnie wysłuchamy Twojej wizji i zrobimy wszystko, aby efekt przerósł Twoje najśmielsze oczekiwania. Mamy wieloletnie doświadczenie, więc jesteśmy w stanie doskonale Ci doradzić i podpowiedzieć. Wiemy, jakie kadry sprawdzą się najlepiej, dostosujemy korzystne światło, poinstruujemy modeli i zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Tworzymy zdjęcia, które dopełnią wizerunek Twojej firmy.