Marketing i rzetelne informacje. Zapraszamy na Podlaskie.news

Agencja Kreatywna KB Project specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym, w tym na przykład grafice komputerowej, tworzeniu stron i sklepów internetowych oraz obsłudze firm z sektora eCommerce. To jednak nie wszystko! Pod swoimi skrzydłami mamy również rzetelny i niezawodny portal informacyjny Podlaskie.news

Piszemy o ważnych sprawach dotyczących województwa podlaskiego. Dzięki naszemu zaangażowaniu dowiesz się, co ważnego dzieje się w Białymstoku, Sokółce, Grajewie, Hajnówce, Bielsku Podlaskim, Łomży, Augustowie, Suwałkach i Sejnach. Nasz serwis informacyjny podzielony jest na działy tematyczne, dzięki czemu łatwo odnaleźć tam konkretne, interesujące czytelników informacje. Wystarczy kliknąć w konkretną zakładkę, na przykład zdrowie i czytelnik od razu zostanie przeniesiony w miejsce docelowe.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest potrzebny marketing i rzetelne informacje oraz gdzie dzieją się rzeczy ważne dla naszej lokalnej społeczności. Informujemy o bieżących wydarzeniach szybko i rzetelnie. Przestrzegamy przed oszustwami, zapowiadamy nadchodzące akcje, zdajemy relacje z tego, co wydarzyło się w ostatnim czasie. Na portalu Podlaskie.news można znaleźć na przykład galerię zdjęć ze studniówek, czy spotkań kulturalnych. Prezentowane przez nas informacje są zawsze świeże i aktualne.

Marketing i rzetelne informacje – podlaskie.news

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do województwa podlaskiego. Na swoich łamach podajemy także najważniejsze i najciekawsze wiadomości z kraju. Dzięki naszej pracy czytelnicy portalu Podlaskie.news są zawsze na bieżąco.

Angażujemy się również w lokalne akcje pomocy. W zakładce pomóż mi informujemy o najważniejszych inicjatywach w okolicy, na przykład jak można uzyskać pomoc psychologiczną. Relacjonujemy także wydarzenia o charakterze pomocowym. Szeroko opisywaliśmy chociażby mikołajkową wizytę w domach podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”.

W serwisie Podlaskie.news można także znaleźć zakładkę z ogłoszeniami. Zapraszamy do kontaktu zarówno w sprawie współpracy jak i reklamy.