fbpx

Agencja Reklamowa Olsztyn

Codziennie realizujemy projekty mierzone sukcesami.

Zostaw poniżej swój numer telefonu, a my odezwiemy się do Ciebie, aby porozmawiać o współpracy.


  Poznaj nasze kreatywne doświadczenie

  Agencja Reklamowa KB Project w Olsztynie to dynamicznie rozwijająca się firmą z do perspektywami dalszego działania. Posiadamy kilkuletnie komercyjne doświadczenie w branży reklamowej. Oferujemy działania w zakresie fotografii i filmowaniu, marketingu, grafiki komputerowej, social mediów oraz budowanie stron i sklepów internetowych. A także ciągle poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności przez kursy i certyfikację.

  Jesteśmy agencją reklamową, która kompleksowo zadba o Twoją firmę. Specjalizujemy się w realizacji niekonwencjonalnych działaniu przy kampanii. Wiemy jak sprawić, aby o Twojej firmie mówiło się w
  Olsztyn. Wiemy, jak sprawić, aby mówiło się wyłącznie dobrze!
  Jeśli potrzebujesz wyceny lub rozmowy o potrzebach Twojej firmy, Zapraszamy Państwo do kontaktu.

  Zadzwoń do nas

  +48 690 146 659

  KB Project to dynamicznie rozwijającą się firmą z perspektywami dalszego działania . Posiadamy przeszło kilku letnie komercyjne doświadczenie w branży reklamowej. Oferujemy działania w zakresie Fotografii i filmowaniu, Marketingu, Grafiki komputerowej, social mediów oraz budowanie stron i sklepów internetowych. A także ciągle poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności przez kursy i certyfikację projektowanie logo//Agencja Reklamowa Ełk

  Wypełnij formularz i otrzymaj

  wycenę w ciągu 24 godzin

  SZUKASZ SPECJALISTÓW DO ZADAŃ SPECJALNYCH?

  Nasze działania opieramy na dobrych relacjach z Klientami oraz ogromnej wiedzy zdobytej w praktyce. Dbamy, aby nasi Klienci otrzymywali rzetelne i prawdziwe dane na temat postępów prac. W reklamie działamy od kilku lat. Doświadczenie naszej Agencja Reklamowa Olsztyn umiejętności mierzymy w ilości realizowanych projektów i zadowolonych klientów dlatego jesteśmy niezależni i możemy od początku do końca osobiście zająć się zleceniem.

  Doskonale też znamy warunki gospodarcze panujące w Olsztynie i z myślą o firmach z tego miasta, stworzyliśmy specjalną ofertę. Jest ona kompleksowa i obejmuje wszystko co konieczne, aby można w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez internet. Skontaktuj się z nami i opisz nam swoje dotychczasowe działania marketingowe lub reklamowe. Przekonasz się bezpłatnie jaką wiedzą dysponujemy i jakie rozwiązania rekomendujemy jako najlepsze dla Twojego biznesu!


  Sprawdź naszą ofertę w Olsztynie.

  Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

  Marketing
  Strategia / Kontent

  Dodatkowe usługi:


  Klienci o nas

  Bardzo ważnym elementem naszej firmy są Rekomendacje, które wystawiają nam firmy. Nieważne czy są małe czy duże dla nas wszyscy są równi i staramy się aby każdy był zadowolony z naszych usług.


  Agencja Reklamowa Olsztyn o nietuzinkowym podejściu do każdego zlecenia.

  Wierzymy w budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami i ich markami. Wiemy, jak najlepiej dopasować nasze usługi dla ich maksymalnej korzyści. Łączymy ze smakiem media tradycyjne z nowinkami ze świata nowych technologi. Nie robimy wszystkiego, ale wiemy jak to wszystko zrobić.

  Jesteśmy Gołdapsko-Białystocka Agencja Reklamową wyspecjalizowaną w projektowaniu graficznym, budowaniu stron internetowych i marketingu i komunikowaniu marek. Od wielu lat dzięki dużej rozpiętości usług z powodzeniem realizujemy cele wizerunkowe i biznesowe klientów z różnych branż .

  Jesteśmy firmą typu full serwis. Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi związanej z promocją firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu materiałów reklamowych takich jak: logo, branding, opakowania, katalogi, broszury itp. Dzięki kontraktom z największymi drukarniami w Polsce, gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość wydruków. Aby zapewnić najwyższy poziom usług naszym klientom stworzyliśmy kolejną markę KB Fotografia.

   

  W praktyce, większość realizowanych przez naszych specjalistów zajmuje ok. 2-3 tygodni natomiast zdarza się, że przy sprawnej komunikacji z Państwem udaje nam się oddać gotowe logo po kilku dniach, uwzględniając poprawki.

  Odpowiedzialny biznes (CSR: Corporate Social Responsibility) w KB Project rozumiemy jako prowadzenie działalności w sposób zrównoważony, uwzględniający wpływ realny naszych decyzji biznesowych na wszystkich interesariuszy – naszych klientów, pracowników, partnerów biznesowych, społeczności lokalnych oraz na środowisko naturalne. Dążymy także do tego, aby stale przyczyniać się do rozwoju społecznego w skali całego kraju, do pozytywnych zmian.
  Dla klientów z całej Polski  i zagranicy jesteśmy dostępni telefonicznie i e-mailowo. W przypadku przedsiębiorców działających w okolicy naszego działania jesteśmy wstanie zorganizować spotkanie w dogodnym terminie dla obu stron. Przygotowujemy ofertę, którą dostarczamy w formie wiadomości email  na podany przez Państwa adres.

  Blog

  o Gołdapi

  o Gołdapi

  Niekonwencjonalny marketing promocyjny miasto Gołdap, który został zrealizowany spontanicznie przez...


  Zainteresowany naszą ofertą?

  Wierzymy w budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami i ich markami. Wiemy, jak najlepiej dopasować nasze usługi dla ich maksymalnej korzyści. Łączymy ze smakiem media tradycyjne z nowinkami ze świata nowych technologii. Nie robimy wszystkiego, ale wiemy jak to wszystko zrobić.

  V4

  Karol Bondaruk

  CEO

  +48 690 146 659